Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Alarm sistemleri konusunda yapılan son araştırmalar gösteriyor ki her dört kişiden üçü kendilerini, ailelerini, evlerini ve iş yerlerini koruyabilmek için daha fazla bir şeyler yapabileceklerini düşünüyorlar, eviniz ve iş yerinizdeki eşyalarınız sigortalı olsada hırsızlığa karşı alınabilecek en etkili tetbir alarm sistemi tesis ettirmektir. Genel kanının aksine alarm sistemi olmayan sadece pahalı ve müstakil evler değil, bütün evler soyulma riski taşıyor. Evinizi ve iş yerinizi

Hırsızlık, Yangın, Gaz Kaçağı, Haneye Saldırı ve Acil sağlık sorunları gibi yaşanabilecek kötü olaylara karşı tek bir alarm sistemi ile koruyabilirsiniz. Bu doğrultuda her alarm sistemi ile güvenliğin sağlanabileceği söylenemez, alarm sistemi seçiminde kalitesi ve güvenirliliği bilinen bir marka tercih edilmelidir.

Güvenlik sistemlerinin ömrü, tahmin edilenin aksine çok uzundur. Bir alarm panelinin normal ömrü 300 bin saattır, bu da 30 yıldan fazla bir ömrü olduğunu gösterir. Bu şekilde kablolu ya da kablosuz genişleyen sistemler, bir mekandan başka bir lokasyona taşınırken de sökülerek yeni mekanda kullanılabilir.


Ev Alarm sistemleri hizmetlerimiz
– Ücretsiz keşif ve danışmanlık
– Ücretsiz projelendirme ve fiyatlandırma
– İhtiyaca yönelik olarak tasarlanan alarm sistemlerinin montajı, programlanması ve devreye alınması
– Yazılı ve sözlü kullanıcı eğitimi
– Servis / tamir / bakım garantisi ve teknik destek

    Detaylı Bilgi alabilirsiniz

    Bilgileriniz Kurum,Kuruluş ve Şahıslarla Paylaşılmayacaktır*